Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Počasí startuje motorkářskou sezónu dříve. Nejčastěji si motorkáři volají asistenční pomoc k defektu

Pondělí | 18. března 2024

Teplotně příznivé počasí láká majitele motocyklů k prvním výletům. Nedostatečná kontrola stroje po zimě, výmoly nebo zbytky štěrku na silnicích mohou zvláště ze začátku sezóny vést k poruše stroje nebo dokonce k nehodě. Loni vyjížděli členové ČAAS k téměř 2800 případů nepojízdných motocyklů.

Více informací

Na neopatrné lyžaře číhají v zahraničí „lovci nehod“

Úterý | 23. ledna 2024

ČAAS varuje před fenoménem tzv. lovců nehod na sjezdovkách ve velkých lyžařských střediscích, zejména v Itálii a Rakousku. Stres, jazyková bariéra i neznalost práva pak nahrávají „lovcům nehod“, kteří zneužijí situace a českého turistu mohou připravit o nemalé peníze, přitom jeho zdravotní stav po úrazu ještě zhoršit.

Více informací

Asistenční společnosti – strážci klidných Vánoc

Čtvrtek | 21. prosince 2023

Zatímco většina lidí si o Štědrém dnu a následujících svátečních dnech užívají volna v rodinném kruhu, pracovně ho stráví více než stovka operátorů call center čtyř největších asistenčních společností působících v ČR. V minulém roce pomohly asistenční společnosti během tří vánočních dní v téměř 1700 případech.

Více informací

ČAAS v reportáži České televize

Pondělí | 18. prosince 2023

Nevhodné pneumatiky mohou za řadou nehod zvláště v zimním období. K tomuto tématu se pro Českou televizi vyjadřovala i Česká asociace asistenčních společností. Natáčeli jsme v call centru jednoho ze členů asociace, společnosti Global Assistance. Celou reportáž najdete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/2234110001.

Více informací

Víte, že

u většiny pojišťoven

získáváte sjednáním pojištění základní balíček asistenčních služeb? Tyto služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce. Zajistí vám rychlou pomoc a asistenční servis v ČR i v zahraničí,
komunikují v českém jazyce.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz