Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Na začátku zimní sezóny riskuje každý pátý řidič na nevyhovujících pneumatikách

Úterý | 31. října 2023

z praxe členů České asociace asistenčních společností (ČAAS), podle kterých jezdí na začátku zimní sezóny zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách. Přitom podle zákona mají řidiči osobních automobilů povinnost od 1. listopadu používat zimní pneumatiky.

Více informací

Bilance letní sezóny na silnicích

Středa | 25. října 2023

Léto skončilo a tak se hodí ohlédnutí za uplynulou letní sezónu z pohledu asistenční pomoci motoristům. Členové ČAAS během letošních letních prázdnin asistovali u téměř 59 tisíc případů nepojízdných vozů v tuzemsku i zahraničí.

Více informací

Čeští cyklisté se učí využívat cykloasistenci

Středa | 30. srpna 2023

Česk8 asociace asistenčních společností sleduje každoroční nárůst počtu asistenčních zásahů u nepojízdných kol. Zatímco v roce 2021 využilo tzv. cykloasistenci pouze 50 cyklistů, loni to byl již dvojnásobek a letos do poloviny léta pomohli členové asociace v terénu více než 120 lidem s problémy s jejich koly.

Více informací

Prasklá pneumatika i převrácený kamion, asistenční společnosti pomáhají řidičům v nouzi i na dálnicí

Středa | 7. června 2023

Členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) loni pomohli na českých dálnicích vyřešit přes 168 tisíc případů nepojízdných vozů, nejčastěji osobních aut. Cílem je nepojízdný automobil co nejrychleji odstranit z komunikace, aby byla opět průjezdná, a dostat řidiče i posádku do bezpečí.

Více informací

Víte, že

u většiny pojišťoven

získáváte sjednáním pojištění základní balíček asistenčních služeb? Tyto služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce. Zajistí vám rychlou pomoc a asistenční servis v ČR i v zahraničí,
komunikují v českém jazyce.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz