Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Pro média

Tiskové zprávy

V zimě přibývá defektů pneumatik, pomůže s nimi asistenční společnost

Čtvrtek | 31. října 2019

Už od 1. listopadu opět platí známá pravidla pro zimní výbavu vozidla. Podle České asociace asistenčních společností jezdí na začátku zimní sezóny zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti pomohly během letní sezóny 30 tisícům českým turistům

Čtvrtek | 17. října 2019

Během hlavní letní dovolenkové sezóny (od 1. července do 1. září 2019) pomohli členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) více než 30 tisícům nemocným či zraněným českým turistům.

Stáhnout dokument

Rušný poslední prázdninový víkend na silnicích si pravidelně vyžádá o 30 % více asistenčních zásahů

Čtvrtek | 29. srpna 2019

Poslední prázdninový víkend usedá za volant větší množství řidičů, hustý provoz nahrává dopravním nehodám a časté jsou i poruchy aut. Napilno mají každoročně v tomto termínu také členové České asociace asistenčních společností (ČAAS), k nepojízdným automobilům vyjíždí v průměru o 30 % častěji než o běžných letních víkendech.

Stáhnout dokument

Neriskujte, nechte vosí hnízdo odborně zlikvidovat asistenční společnost

Úterý | 16. července 2019

Bodnutí vosou je nejen bolestivé, ale podle zdravotníků může u citlivých osob vyvolat alergickou reakci s fatálními následky. Odstranění zejména větších sršních a vosích hnízd, tzv. desinsekci, je vhodné nechat na odbornících, kteří jsou na takový zásah vybaveni.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti přepraví z dovolené do ČR ročně 1250 pacientů se závažným úrazem či nemocí

Pondělí | 24. června 2019

Členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) každoročně přepraví ze zahraničí letecky 550 a pozemní ambulancí 700 zraněných a nemocných českých turistů. Jedná se o případy zdravotních potíží, které vyžadují transport pacienta z ciziny do českého zdravotnického zařízení.

Stáhnout dokument

Musíte v zahraničí k doktorovi? S komunikací vám pomůže operátor asistenční společnosti a komunikačn

Pondělí | 3. června 2019

Nejčastěji se v rámci asistence k cestovnímu pojištění řeší zdravotní obtíže, proto mezi nejžádanější asistenční služby patří komunikace v nejčastějších cizích jazycích s lékařským zařízením v zahraničí. Bezprostředně po vzniku zdravotních komplikací mohou českým turistům pro komunikaci s lékařem velmi dobře posloužit komunikační karty

Stáhnout dokument

Kontakt pro média

Aleš Povr

608 272 217

press@caas.cz

 

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz