Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Pro média

Tiskové zprávy

Začátek zimní sezóny: až 20 % motoristů podceňuje správné obutí vozu

Pondělí | 29. října 2018

Na začátku zimní sezóny však podle České asociace asistenčních společností jezdí zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách. Nejčastěji jde o nedostatečný vzorek (sjeté pneu), nebo včas nepřezují na vhodné zimní pneumatiky.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti pomohou ročně 2000 motoristů při záměně paliva

Čtvrtek | 11. října 2018

Od 12. října 2018 se sjednotí značení paliva na evropských čerpacích stanicích. Podle členů České asociace asistenčních společnosti (ČAAS), se však výrazně nesníží počet motoristů, kteří u čerpací stanice sáhnou po špatné pistoli a natankují do svého vozidla jiné palivo. Ročně asistenční společnosti vyjedou zhruba ke 2000 případů.

Stáhnout dokument

Asistenční pomoc potřebovalo během letní dovolené 28 tisíc Čechů

Středa | 10. října 2018

Během letních prázdnin pomohli členové České asociace asistenčních společností) více než 28 tisícům českých turistů v rámci asistence k cestovnímu pojištění.

Stáhnout dokument

O prázdninách využilo pomoc asistenční společnosti o 16 % více motoristů než vloni

Čtvrtek | 20. září 2018

Od 1. července do 2. září 2018 využilo pomoc asistenční společnosti (členů České asociace asistenčních společností) téměř 53 tisíc motoristů, z čehož se v 7900 případech pomáhalo českým řidičům v zahraničí. Více asistenčních zásahů pak proběhlo v druhé polovině prázdnin, tedy v srpnu.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti pomohou ročně 2000 motoristů při záměně paliva

Úterý | 14. srpna 2018

Ročně asistenční společnosti vyjedou zhruba ke 2000 případů záměny paliva v autech, z čehož je pouze 13 % případů v zahraničí.

Stáhnout dokument

ČAAS: Při problémech o vás bude v Chorvatsku postaráno jako doma

Pátek | 29. června 2018

Do Chorvatska každoročně míří na letní dovolenou desítky tisíc Čechů a nejčastěji k tomu volí individuální dopravu automobilem. Ani v Chorvatsku se však českým řidičům nevyhýbají problémy s jejich vozidly. Ročně využije pomoci asistenční společnosti své pojišťovny (členové České asociace asistenčních společností) zhruba tisícovce motoristů.

Stáhnout dokument

Kontakt pro média

Aleš Povr

608 272 217

press@caas.cz

 

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz