Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Pro média

Tiskové zprávy

Asistenční společnosti pomáhají Čechům v oblastech zasažených koronavirem

Čtvrtek | 27. února 2020

Na situaci vyvolanou koronavirem ihned zareagovaly asistenční společnosti, členové České asociace asistenčních společností (ČAAS). Ihned proškolili operátory svých zdravotnických týmů, aby byli schopni klientům poradit, jak se zachovat při podezření na toto onemocnění a zajistit jim lékařské vyšetření v nejbližší vhodné nemocnici.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti jsou připraveny na nárůst zásahů u elektromobilů

Středa | 8. ledna 2020

Asistenční společnosti, které jsou členy České asociace asistenční společností (ČAAS), ročně realizují cca 300.000 asistenčních zásahů u nehod či poruch vozidel. Zásahy u elektromobilů však v současnosti tvoří pouze zlomek z celkového počtu řešených případů.

Stáhnout dokument

O váš klid během vánočních svátků se starají stovky pracovníků asistenčních společností

Pátek | 20. prosince 2019

Během vánočních svátků dokáže nepojízdné auto, úraz na lyžích nebo rozbité topení hodně potrápit. S řešením podobných situací se můžete obrátit na svou asistenční společnost, jejíž pracovníci vám pomohou i během vánočních svátků. V minulém roce zasahovali členové ČAAS během tří svátečních dní u téměř 2.200 případů.

Stáhnout dokument

Poslanec podal návrh, který by vytvořil na dálnicích monopol a zabránil řidičům využívat předplacené

Středa | 4. prosince 2019

Reakce České asociace asistenčních společností na pozměňovací návrh Zákona o provozu na pozemních komunikacích (č.361/2000 Sb.) poslance Josefa Kotta, který žádá, aby zajištění odtahu nepojízdného vozidla na výzvu policie realizovalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Stáhnout dokument

V zimě přibývá defektů pneumatik, pomůže s nimi asistenční společnost

Čtvrtek | 31. října 2019

Už od 1. listopadu opět platí známá pravidla pro zimní výbavu vozidla. Podle České asociace asistenčních společností jezdí na začátku zimní sezóny zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách.

Stáhnout dokument

Asistenční společnosti pomohly během letní sezóny 30 tisícům českým turistům

Čtvrtek | 17. října 2019

Během hlavní letní dovolenkové sezóny (od 1. července do 1. září 2019) pomohli členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) více než 30 tisícům nemocným či zraněným českým turistům.

Stáhnout dokument

Kontakt pro média

Aleš Povr

608 272 217

press@caas.cz

 

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz