Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

O asistenčních službách pro motoristy v časopise Autotip

Středa | 30. ledna 2019

Komplexní článek o poskytovaných službách asistenčních společností pro motoristy si dočtete v aktuálním čísle časopisu AUTOTIP.

Více informací

Jak v zimě pomáhá asistenční služba motoristům pro Českou televizi

Úterý | 22. ledna 2019

Vybité baterie, zamrzlé palivo či jiné poruchy, ale také nehody způsobené mrazivým zimním počasím - takové jsou nejčastější příčiny, kvůli kterým si motoristé přivolávají pomoc své asistenční společnosti. Jen od prosince dosud pomohli pracovníci asistenčních společností v 30 případech.

Více informací

Od prosince 2018 využilo asistenční pomoc již téměř 26 tisíc motoristů

Pátek | 18. ledna 2019

Dosavadní zimní sezóna na českých silnicích si podle členů ČAAS vyžádala téměř 26 tisíc situací, kdy motoristům v nouzi pomohly asistenční společnosti.

Více informací

ČAAS v deníku Metro

Pátek | 14. prosince 2018

V motoristické příloze deníku Metro vyšla stránka věnovaná České asociaci asistenčních společností. O nejvýznamnějších projektech asociace si přečtete v rozhovoru s prezidentem ČAAS Petrem Boldem a tipy pro motoristy na zimu nabízí další články na této stránce.

Více informací

Víte, že

až 13 % rekreačních sportovců

způsobilo druhému škodu na zdraví nebo na majetku, která přímo souvisela s jejich sportovní činností? Nejčastěji šlo o zranění při lyžování, cyklo či inline stezkách či v bazénech. Náklady na úhradu škod při sportu činí stovky tisíc korun.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz