Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Asistenční společnosti jsou připraveny na nárůst zásahů u elektromobilů

Středa | 8. ledna 2020

Asistenční společnosti, které jsou členy České asociace asistenční společností (ČAAS), ročně realizují cca 300.000 asistenčních zásahů u nehod či poruch vozidel. Zásahy u elektromobilů však v současnosti tvoří pouze zlomek z celkového počtu řešených případů, což je dáno zejména nízkým počtem těchto vozidel na českých silnicích, ale ukazuje se i niž

Více informací

O váš klid během vánočních svátků se starají stovky pracovníků asistenčních společností

Pátek | 20. prosince 2019

Během vánočních svátků dokáže nepojízdné auto, úraz na lyžích nebo rozbité topení hodně potrápit. S řešením podobných situací se můžete obrátit na svou asistenční společnost, jejíž pracovníci vám pomohou i během vánočních svátků. V minulém roce zasahovali členové ČAAS během tří svátečních dní u téměř 2.200 případů.

Více informací

Poslanec podal návrh, který by vytvořil na dálnicích monopol a zabránil řidičům využívat předplacené

Středa | 4. prosince 2019

Poslanec Josef Kott (Hnutí ANO) ve svém pozměňovacím návrhu k Zákonu o provozu na pozemních komunikacích (č.361/2000 Sb.) požaduje, aby zajištění odtahu nepojízdného vozidla na výzvu policie realizovalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Česká asociace asistenčních společností (ČAAS) považuje tento návrh za snahu o monopolizaci odtahů na dálnicích.

Více informací

Česká televize: přibývá nehod kvůli špatným pneu

Úterý | 3. prosince 2019

Pro Českou televizi hovořil zástupce ČAAS Aleš Povr o řidičích, kteří v zimě vyjíždí s nevhodnými pneumatikami. Celá reportáž z hlavní zpravodajské relace Události je zde:

Více informací

Víte, že

u většiny pojišťoven

získáváte sjednáním pojištění základní balíček asistenčních služeb? Tyto služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce. Zajistí vám rychlou pomoc a asistenční servis v ČR i v zahraničí,
komunikují v českém jazyce.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz