Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

ČAAS v deníku Metro

Pátek | 14. prosince 2018

V motoristické příloze deníku Metro vyšla stránka věnovaná České asociaci asistenčních společností. O nejvýznamnějších projektech asociace si přečtete v rozhovoru s prezidentem ČAAS Petrem Boldem a tipy pro motoristy na zimu nabízí další články na této stránce.

Více informací

Česká asociace asistenčních společností pomáhá již 10 let

Pátek | 30. listopadu 2018

Deset let působení na českém trhu letos slaví Česká asociace asistenčních společností (ČAAS) sdružující čtyři nejvýznamnější poskytovatele těchto služeb v ČR (kteří stojí například za projekty Nehodového centra pojišťoven, koordinovaném postupu u škod velkého rozsahu, či její členové obsluhují Linku pomoci řidičům 1224.

Více informací

Pro Českou televizi o zimních pneumatikách

Pátek | 2. listopadu 2018

Pro reportáž do pořadu Události České televize jsme poskytli rozhovor za ČAAS o zimních pneumatikách. Ze zkušenosti našich členských asistenčních společností totiž vyplývá, že až 20 % motoristů jezdí na začátku zimní sezóny na nevhodných pneu.

Více informací

Podle ČAAS až 20 % motoristů podceňuje správné obutí vozu

Pondělí | 29. října 2018

Na začátku zimní sezóny však podle České asociace asistenčních společností jezdí zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách. Nejčastěji jde o nedostatečný vzorek (sjeté pneu), nebo včas nepřezují na vhodné zimní pneumatiky.

Více informací

Pojištění odpovědnosti má sjednáno

pouze 30 % občanů,

přestože jej 9 z 10 Čechů považuje za užitečné.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz