Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Při problémech s autem v Chorvatsku pomůže česká odtahovka

Pátek | 29. června 2018

Do Chorvatska každoročně míří na letní dovolenou desítky tisíc Čechů a nejčastěji k tomu volí individuální dopravu automobilem. Od roku 2017 působí u chorvatského Primoštenu dokonce česká odtahová vozidla s českou posádkou, která významně usnadní komunikaci s motoristou v nouzi.

Více informací

ČAAS na Seznam.cz varuje před lovci nehod

Středa | 2. května 2018

Na zpravodajském serveru Seznam.cz a Novinky.cz vyšel článek s radami ČAAS, jak se bránit nekalým praktikám lovců nehod, přečtěte si jej zde:

Více informací

Mobil za volant nepatří: upozorní nová kampaň

Středa | 2. května 2018

Česká asociace pojišťoven spouští novou kampaň varující před riziky spojenými s používáním mobilního telefonu za jízdy kampaní #nepozornostzabíjí.Více zde:

Více informací

Motorkářská sezóna začala, myslete na asistenci

Středa | 18. dubna 2018

Motorkářská sezóna je na začátku, vyjížďka však pro řadu milovníků jednostopých vozidel skončí díky různým závadám na motocyklech předčasně. Právě v těchto situacích mohou i motorkáři volat Linku pomoci řidičům 1224 a přivolat si pomoc technika nebo odtahové vozidlo, které jim motorku zprovozní nebo odtáhne do servisu.

Více informací

Víte, že

až 13 % rekreačních sportovců

způsobilo druhému škodu na zdraví nebo na majetku, která přímo souvisela s jejich sportovní činností? Nejčastěji šlo o zranění při lyžování, cyklo či inline stezkách či v bazénech. Náklady na úhradu škod při sportu činí stovky tisíc korun.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz