Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Sníh a led na silnicích – motoristům v nouzi pomůže asistenční společnost

Středa | 13. ledna 2021

Sněhová pokrývka a silný mráz v současnosti komplikuje život motoristům. Členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) ročně zasahují v průměru u 10.000 případů vozů nepojízdných kvůli mrazu. Nejčastějšími poruchami byly vybité autobaterie, poruchy motoru a zamrzlé palivo, výjimkou nejsou ani nehody.

Více informací

ČAAS pro ČT: Zimní počasí trápí řidiče

Pondělí | 11. ledna 2021

Sněžení a mrazy trápí řidiče po celé republice. O tom, jak správně postupovat, pokud motorista v zimě zůstane s nepojízdným autem kvůli poruše či nehodě a jak si může přivolat pomoc své asistenční společnosti hovořil mluvčí ČAAS Aleš Povr pro Českou televizi.

Více informací

Praktické služby domácí asistence v době COVID-19

Čtvrtek | 10. prosince 2020

Během podzimní vlny pandemie musela většina lidí trávit více času ve svých domovech kvůli omezení pohybu, práci na homeoffice i online výuce dětí. Nové situaci přizpůsobili členové ČAAS své poskytované služby zaměřené na praktickou pomoc lidem v domácnosti od řešení havárie, opravy rozbitého spotřebiče, po otevření zabouchnutých dveří.

Více informací

Deník AHA! radí motoristům využívat asistenci

Pondělí | 7. prosince 2020

Praktické rady motoristům, jak připravit svůj vůz na zimu, radí deník AHA! Čtenářům také doporučuje, aby se v případě nouze obrátili na svou asistenční společnost přes Linku pomoci řidičům 1224.

Více informací

Víte, že

až 90 % klientů,

kterým se v zahraničí stane úraz, využije službu asistence své pojišťovny?

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz