Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Asistenční pomoc na dovolené na Idnes.cz

Čtvrtek | 13. června 2019

Jak pomáhají členové České asociace asistenčních společností českým turistům na dovolené v případě nemoci či úrazu? Jaké zdravotní komplikace se řeší nejčastěji a kde nejčastěji zasahují? Více se dočtete v článku zpravodajského portálu Idnes.cz

Více informací

Musíte v zahraničí k doktorovi? S komunikací pomůže asistenční společnost a komunikační karty

Pondělí | 3. června 2019

Nejčastěji se v rámci asistence k cestovnímu pojištění řeší zdravotní obtíže, proto mezi nejžádanější asistenční služby patří komunikace v nejčastějších cizích jazycích s lékařským zařízením v zahraničí. Bezprostředně po vzniku zdravotních komplikací mohou velmi dobře posloužit komunikační karty vytvořené Ministerstvem zdravotnictví.

Více informací

Nová kampaň Linky 1224

Úterý | 14. května 2019

Česká kancelář pojistitelů spustila novou preventivní kampaň proti vzniku sekundárních dopravních nehod. Víte jak se správně chovat při nehodě nebo poruše vozidla, abyste neohrozili život svůj nebo ostatních? Přivolat si na Lince pomoci řidičům 1224 rychlou a profesionální asistenční pomoc své pojišťovny je v těchto stresových momentech nezbytnost.

Více informací

Pozor na cestách na Velikonoce

Čtvrtek | 18. dubna 2019

Motoristy čeká na cestách na velikonoční svátky hustý provoz na silnicích i policejní kontroly. Na rušný velikonoční víkend se připravují také asistenční společnosti. Více se dočtete v článku serveru AKTUALNE.CZ.

Více informací

Víte, že

až 90 % klientů,

kterým se v zahraničí stane úraz, využije službu asistence své pojišťovny?

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz