Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Sražená zvířata jsou příčinou 4000 výjezdů asistenčních společností

Úterý | 17. srpna 2021

Během léta musí řidiči na svých cestách automobilem do zaměstnání i na dovolenou být ostražití a myslet na riziko srážky se zvěří. Ze statistiky členů České asociace asistenčních společností vyplývá, že právě sražené zvíře je každý rok příčinou více než 4 tisíc asistenčních výjezdů k poškozeným vozidlům.

Více informací

Čechy láká zahraniční dovolená více. Asistenční společnosti reagují na protiepidemická opatření

Středa | 21. července 2021

Letošní letní sezóna je velice specifická kvůli pravidlům pro cestování, které se rychle mění a jsou odlišná pro jednotlivé země. Podle odhadů členů České asociace asistenčních společností (ČAAS) vzroste počet českých turistů cestujících do zahraničí o 20-30 % oproti roku 2020. Bilance však stále nedosáhne „normálních“ sezón před covid-19.

Více informací

Asistenční společnosti pomáhají v tornádem poškozených moravských obcích

Úterý | 29. června 2021

Členové České asociace asistenčních společností upravili svůj režim, aby dokázali okamžitě reagovat na zvýšenou poptávku po asistenční pomoci klientů postižených tornádem na jižní Moravě.

Více informací

Cyklisté asistenci zatím příliš nevyužívají, mohou to změnit elektrokola

Pondělí | 31. května 2021

Pandemie zvýšila zájem Čechů o cyklistiku, často jako alternativní možnost aktivního trávení volného času bez přístupu na uzavřená sportoviště. Cykloasistenci mohou využít jak jednotlivci, tak rodina, a chrání cyklisty na nových i starších kolech. Česká asociace asistenčních společností (ČAAS) za minulý rok eviduje 50 řešených asistenčních zásahů

Více informací

Víte, že

u většiny pojišťoven

získáváte sjednáním pojištění základní balíček asistenčních služeb? Tyto služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce. Zajistí vám rychlou pomoc a asistenční servis v ČR i v zahraničí,
komunikují v českém jazyce.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz