Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

O zimních pneu pro Českou televizi

Pátek | 1. listopadu 2019

O používání zimních pneumatik a asistenčních službách pro motoristy v zimním období hovořil v České televizi zástupce ČAAS Aleš Povr. Reportáž odvysílala hlavní zpravodajská relace Události a také ranní Studio 6.

Více informací

V zimě přibývá defektů pneumatik, pomůže s nimi asistenční společnost

Čtvrtek | 31. října 2019

Podle České asociace asistenčních společností jezdí na začátku zimní sezóny zhruba 15-20 % řidičů na nevhodných či zcela špatných pneumatikách. Sjeté, staré či nedostatečně nafouklé pneumatiky způsobují řadu problémů na silnicích.

Více informací

Asistenční společnosti pomohly během letní sezóny 30 tisícům českým turistům

Čtvrtek | 17. října 2019

Během hlavní letní dovolenkové sezóny (od 1. července do 1. září 2019) pomohli členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) více než 30 tisícům nemocným či zraněným českým turistům. Nejčastěji šlo o vyhledán zdravotnického zařízení, poskytnutí garance ale také o repatriaci leteckou či pozemní cestou zpět do vlasti.

Více informací

TV Prima: konec prázdnin na silnicích

Neděle | 1. září 2019

Na poslední prázdninový víkend na silnicích se připravovaly také asistenční společnosti. Podívejte se na celou reportáž na TV Prima.

Více informací

Víte, že

u většiny pojišťoven

získáváte sjednáním pojištění základní balíček asistenčních služeb? Tyto služby jsou vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce. Zajistí vám rychlou pomoc a asistenční servis v ČR i v zahraničí,
komunikují v českém jazyce.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz