Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Aktuality

Stovky pracovníků asistenčních společností vám pomůžou i o Vánocích

Pátek | 22. prosince 2017

I o Vánocích drží pohotovost pracovníci call center asistenčních společností a pomáhají lidem v nepříjemných situacích jako rozbitý kotel, zabouchnuté klíče nebo nepojízdné auto.

Více informací

Nefungující autobaterie a jiných problémech motoristů v zimě v České televizi

Čtvrtek | 7. prosince 2017

Co dělat, když v mrazivé zimě nenastartujete a jak si v takových situacích přivolat asistenční pomoc? O tom jsme hovořili v reportáži České televize.

Více informací

Udeří mrazy, nastartujete auto?

Čtvrtek | 30. listopadu 2017

O víkendu podle předpovědi meteorologů udeří na východě ČR silné mrazy. Pokud se chystáte jet autem, zkontrolujte raději stav autobaterie ve vašem vozidle. Předejdete tím možným problémům se startováním. Podle statistiky ČAAS se s nepříznivými následky mrazů potýká každoročně více než 10.000 vozidel.

Více informací

Nejméně 10000 aut každý rok nevyjede kvůli mrazu

Úterý | 28. listopadu 2017

Nefungující autobaterie, alternátor, zamrzlé palivo či jiné problémy se startováním jsou pak nejčastějšími důvody nepojízdnosti vozidel v zimě. V takových situacích je zapotřebí zásah profesionálů nejčastěji končící odtahem do specializovaného servisu. Podle statistiky České asociace asistenčních společností se s nepříznivými následky mrazů potýká

Více informací

Víte, že

až 13 % rekreačních sportovců

způsobilo druhému škodu na zdraví nebo na majetku, která přímo souvisela s jejich sportovní činností? Nejčastěji šlo o zranění při lyžování, cyklo či inline stezkách či v bazénech. Náklady na úhradu škod při sportu činí stovky tisíc korun.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz