Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. OK

Aktuality

Sníh a led na silnicích – motoristům v nouzi pomůže asistenční společnost

Kvůli silnému sněžení, které v minulém týdnu dorazilo do ČR, zasahovali členové České asociace asistenčních společností (ČAAS) u téměř 4 tisíců případů nepojízdných aut. V souvislosti s COVID-19 registrují asistenční společnosti celkově nižší provoz na silnicích oproti běžnému průměru v tomto zimním období. Právě to může zvýšit pravděpodobnost výskytu některé z poruch způsobených zimou v budoucnu, až motoristé dočasně odstavené vozidlo začnou znovu používat. Asistenční společnosti řidiče upozorňují, aby nepodceňovali přípravu svého vozu na zimu ani svoje řidičské schopnosti při jízdě na namrzlé vozovce a při zhoršené viditelnosti. Jak si správně postupovat při poruše či nehodě a jak si přivolat odbornou pomoc své asistenční společnosti se dočtete v naší tiskové zprávě. 

Další články

Češi se vrátili auty do tradičních dovolenkových destinací,...

20/09
2022

Autem do Chorvatska nebo za turistickými lákadly do sousedních zemí – tak vypadala letošní dovolená českých motoristů z pohledu...

ČAAS je připravena pomoci po požáru v Hřensku

03/08
2022

Všechny společnosti sdružené v ČAAS jsou připraveny pomoci v době po požáru, pokud to situace bude vyžadovat. Členové jsou přip...

Novinky z asistenčních společností

01/08
2022

Klient Global Assistance byl s rodinou o prázdninách na dovolené v kempu v zahraničí a v areálu se rozšířila střevní viróza.

Víte, že

až 13 % rekreačních sportovců

způsobilo druhému škodu na zdraví nebo na majetku, která přímo souvisela s jejich sportovní činností? Nejčastěji šlo o zranění při lyžování, cyklo či inline stezkách či v bazénech. Náklady na úhradu škod při sportu činí stovky tisíc korun.

Naši členové

Euro Center Prague europ assistance global assistance allianz